30 różowych róż

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Dostawa kurierem DHL
  • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Wszyscy wiemy, że róże sprawdzą się idealne na każdą okazję. Te kwiaty z pewnością wystarczą, aby wywołać uśmiech na twarzy każdego! Mają uniwersalny urok, który sprawia, że wszyscy je kochają! Róże o intensywnym, różowym zabarwieniu znane są ze swojej elegancji i uniwersalności! Kwiaty w tym odcieniu posiadają w sobie wyjątkową klasę! Nic więc nie jest w stanie tak trafnie wyrazić wdzięczności i oddania, jak bukiet różowych róż! Ale jeśli naprawdę masz za co dziękować, to lepiej, żeby był on pokaźnych rozmiarów! Ten pełen wdzięku bukiet z 30 róż Premium z pewnością wywrze ogromne wrażenie na Odbiorcy! Pozytywna symbolika kwiatów umożliwia szeroką uniwersalność, dzięki czemu taką kompozycję możesz podarować każdemu, niezależnie od okazji! Pragniesz podziękować, podkreślić wyjątkową okazję, czy zwyczajnie sprawić komuś niespodziankę? Nic nie sprawdzi się lepiej niż bukiet 30 różowych róż! Nasze róże Premium ścinane są dopiero w dniu wysyłki, także możesz mieć pewność, że odpowiednio zadbane będą cieszyć oczy odbiorcy naprawdę długo! Ponadto, kurierzy DHL bezpiecznie dostarczą kompozycję w przystosowanym do transportu, eleganckim pudełku wprost w ręce Twoich najbliższych!

Wielkość bukietu
Bukiet składa się z 30 róż różowych

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Otrzymaj upust do 10% NA ZAWSZE w naszej kwiaciarni Szczecin. Jak tego dokonać? Załóż konto lub zaloguj się na naszej stronie internetowej przed złożeniem zamówienia i zamów artykuł. Każde wydane 100 zł to 1% rabatu, który naliczy się przy nowych zamówieniach, aż do zdobycia 10% rabatu.