Bukiet Egzotyka

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Bukiet z róż i storczyka to zestawienie tradycji z całkiem ciekawym akcentem. Kwiaty cięte sprawdzą się jako podarunek, jednak równie dobrze wyglądają jako element dekoracyjny. Delikatne przybrane nadaje bukietowi zgrabnego kształtu.

Bukiet w wersji: "Jak na zdjęciu" składa się z ok. 6 kwiatów, "Większy" z ok. 8 kwiatów, "Mniejszy" z ok. 4 kwiatów

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Otrzymaj upust do 10% NA ZAWSZE w naszej kwiaciarni Szczecin. Jak tego dokonać? Załóż konto lub zaloguj się na naszej stronie internetowej przed złożeniem zamówienia i zamów artykuł. Każde wydane 100 zł to 1% rabatu, który naliczy się przy nowych zamówieniach, aż do zdobycia 10% rabatu.