Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Bukiet jesienne kwiaty

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Jesień nie musi kojarzyć się z deszczem i dopadającą chandrą. Wybierz i wyślij bukiet jesiennych kwiatów składający się z róż, gerber, alstromerii, santini oraz margerytek i zmień na zawsze postrzeganie tej pory roku w negatywny sposób. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 18 kwiatów
Średni - składa się z ok. 26 kwiatów
Duży - składa się z ok. 34 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

Otrzymaj upust do 10% NA ZAWSZE w naszej kwiaciarni Szczecin. Jak tego dokonać? Załóż konto lub zaloguj się na naszej stronie internetowej przed złożeniem zamówienia i zamów artykuł. Każde wydane 100 zł to 1% rabatu, który naliczy się przy nowych zamówieniach, aż do zdobycia 10% rabatu.

Opinie klinetów