Misiek pluszowy

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Zamówienie w 3 minuty
  • Darmowy bilecik z życzeniami
Opis wersji produktu

Rozwesel odbiorcę uroczym pluszakiem. Wszystkie produkty z kategorii „dodatki do kwiatów” doręczamy tylko z kwiatami. Produkty te są przykładowe i mogą różnić się od tych dostarczonych przez kwiaciarnię.

Każdy produkt w zakładce "Dodatki do kwiatów" jest tylko przykładowy. Dodatki, które doręczymy mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu. Wiąże się to z różną dostępnością na hurtowni. WAŻNE! Dodatki do kwiatów mogą być dostarczone jedynie z kwiatami.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Otrzymaj upust do 10% NA ZAWSZE w naszej kwiaciarni Szczecin. Jak tego dokonać? Załóż konto lub zaloguj się na naszej stronie internetowej przed złożeniem zamówienia i zamów artykuł. Każde wydane 100 zł to 1% rabatu, który naliczy się przy nowych zamówieniach, aż do zdobycia 10% rabatu.